Inštrukcie na používanie Skincell Pro

Pokyny na používanie séra Skincell Pro

Pokyny pre Skincell Pro

Prírodný a bezpečný produkt na korekciu krtkov, bradavíc a kožných škvŕn sa objavil nedávno, ale už si získal lásku a popularitu mnohých obyvateľov Slovenska. Skladá sa iba z extraktov a extraktov aktívnych rastlín, vďaka čomu komplexne pôsobí na nedokonalosť pokožky, bez poškodenia zdravej pokožky, ale zároveň s elimináciou príčin jej nedostatku.

Sérové ​​indikácie

Sérum Skincell Pro sa odporúča používať pri prvých príznakoch kožných lézií, ako sú bradavice, starecké škvrny a nežiaduce krtky. Tieto nedokonalosti pleti môžu veľmi pokaziť vzhľad, navyše spôsobujú veľa problémov: neustále zasahujú, svrbia a pri najmenšom poškodení spôsobujú silné bolesti a môžu viesť k vážnym zdravotným problémom. Ak nezačnete liečbu, formácie sa rýchlo rozšírili a zaberali čoraz viac oblastí zdravej pokožky. Preto čím skôr začnete problémy s pokožkou riešiť, tým ľahšie a rýchlejšie sa s nimi vyrovnáte.

Podrobný návod na použitie

Pretože sérum Skincell Pro je bezpečné, môžete ho doma používať samotné.

  1. Otvorte plastovú tubu séra a vytlačte malé množstvo.
  2. Aplikujte produkt na problematické miesto na pokožke
  3. Tento postup opakujte 2–3 krát denne počas 2–4 mesiacov, v závislosti od závažnosti ochorenia.

Pretože je sérum úplne neškodné, je možné ho používať tak dlho, ako to vyžaduje situácia. Nie sú potrebné žiadne prestávky v liečbe.

Kontraindikácie

Droga je vyrobená z prírodných a bezpečných látok, takže nemá takmer žiadne kontraindikácie. Aj deti od 2 rokov a staršie osoby ho môžu používať na úpravu krtkov, bradavíc a kožných škvŕn. Neovplyvňuje priebeh iných akútnych a chronických ochorení.

Ako pri každom prírodnom lieku, aj v zriedkavých prípadoch môže dôjsť k individuálnej neznášanlivosti ktorejkoľvek zložky lieku. V takom prípade by ste mali prestať používať liek a používať antialergické výrobky.