Recenzie o Skincell Pro

 • Monika
  Krtka som mal blízko nosa, naozaj ma to trápilo. Na operáciu som si netrúfol. Kamarát poradil krém skincell pro. S jeho pomocou som krtka odstránil bez akejkoľvek operácie za 2 mesiace.
  Skincell Pro
 • Milan
  Syn mal na rukách bradavice. Vyskúšali veľa liekov z lekárne, spálili bradavice, sčerneli a boleli. Ale veľmi skoro sa objavili nové. Po použití skincell pro sú všetky bradavice preč bez bolesti, nové sa už neobjavujú.
  Skincell Pro
 • Eva
  S vekom sa mi na krku a pleciach začali objavovať vekové škvrny. Lekári tvrdili, že je to prirodzené a nemožno ich liečiť. Nechcel som však znášať túto škaredosť a objednal som si sérum Skincell Pro. Za mesiac sa mi farba pleti vyrovnala, môžem si opäť obliecť otvorené šaty.
  Skincell Pro
 • Michal
  Na bradavice som použila sérum Skincell Pro. Má ľahkú príjemnú vôňu, konzistenciou sa podobá krémom. Bradavice z neho nesčerneli, ale postupne začali vysychať a úplne zmizli.
  Skincell Pro
 • Michal
  Objednal som si sérum Skincell Pro, aby sa zbavilo bradavice, vyskočilo mi priamo na nohu. Bolelo ju kvôli nej chodiť. Pomocou séra odstránil bradavicu za 3 týždne. Manželka si prečítala pokyny a rozhodla sa vyskúšať tento krém aj po kapsulách, ktoré mali na chrbte starecké škvrny. Po mesiaci používania bola celá pokožka číra.
  Skincell Pro
Užívateľské hodnotenie Skincell Pro
4.6
26