Skúsenosti s používaním Skincell Pro

Skúsenosti s používaním séra Skincell Pro od Maxima z Varšavy

Skúsenosti s používaním séra Skincell Pro

Dobré popoludnie. Pred šiestimi mesiacmi som začal používať sérum Skincell Pro, ktoré sa používa na korekciu krtkov, bradavíc a kožných škvŕn. Rád by som sa podelil s ostatnými o výsledky, ktoré sa mi podarilo dosiahnuť pomocou tohto úžasného nástroja.

Krtkovia, ktorí mi znetvorujú tvár

Krtky na brade a okolo nosa sa začali objavovať, keď som bol tínedžer. Spočiatku to boli malé bodky, ktoré boli takmer neviditeľné. V tom čase ma nijako neobťažovali, ibaže niekedy ich mierne svrbenie spôsobilo. Ale tieto krtky rástli spolu s mojím dospievaním. V mojich tridsiatich rokoch už mala moja tvár škaredý ovisnutý hnedý hrášok, vďaka ktorému moja tvár vyzerala asymetricky a moja brada bola pokrivená. Vždy sa mi strašne nepáčilo. Niektorí si dokonca mysleli, že mám na tvári špinu.

Ale okrem škaredého vzhľadu mi títo krtkovia spôsobovali pri holení veľa problémov. Bolo veľmi ťažké oholiť si vlasy okolo nich, a ešte k tomu ešte viac. Ak by to malo šťastie, ich vlasy rástli oveľa rýchlejšie ako fúzy, boli drsné, takže vždy pôsobili neupravene a so strniskom. Pri holení som ich navyše často nechtiac zasiahol žiletkou, ktorú vždy sprevádzali divoké bolesti a silné krvácanie. Vždy sa liečili dlho a bolestivo. Všeobecne tieto škaredé krtky pre mňa nepriniesli nič dobré a samozrejme som sa ich naozaj chcel zbaviť.

Spôsoby boja s krtkami

Skúsenosti s používaním Skincell Pro

Keď som si našiel čas, rozhodol som sa ísť k lekárovi a zbaviť sa krtkov. Lekár navrhol jediné riešenie - chirurgické odstránenie. Samozrejme, naozaj sa mi nechcelo ísť pod nôž, najmä preto, že operácia si vyžadovala viac ako týždeň, aby som po operácii zostala v nemocnici, kým sa rany nezahoja. Keď som sa nad tým zamyslel, išiel som online a videl som hrôzostrašné obrázky toho, aké jazvy majú ľudia po odstránení krtka na tvári. Samozrejme, okamžite som mal chuť urobiť takúto operáciu. Veľmi som chcel nájsť nejakú alternatívu a našiel som web výrobcu séra Skincell Pro, kde som sa tiež naučil, ako ho používať. Rozhodol som sa objednať, pretože výrobca sľúbil, že sa krtka zbaví bez bolesti, jaziev a jaziev. Okrem toho je tento liek úplne neškodný, takže neexistujú žiadne riziká. A rozhodla som sa toto sérum objednať.

Výsledky aplikácie

Sérum Skincell Pro dorazilo poštou do 5 dní. Má konzistenciu jemného krému s jemnou príjemnou vôňou. Začal som ho nanášať dvakrát denne po rannom umytí tváre a pred spaním. Ukázalo sa, že použitie séra je veľmi jednoduché: stačí vytlačiť kvapku drogy a naniesť ju na samotného krtka. Po aplikácii nedochádza k pocitu pálenia alebo brnenia, už vôbec nie k nepríjemným pocitom.

Do týždňa som si začal všimnúť, že sa materské znamienka trochu zmenšili, čo ma veľmi potešilo. Samozrejme, že som od krému neočakávala okamžitý výsledok, koniec koncov som s ním bola ošetrená bez bolesti, obliekania a odchodu na nemocenskú dovolenku.

Po 2 mesiacoch pravidelného používania sa krtky stali takmer plochými, zmenšili sa dvakrát na priemer. Pri holení som sa ich už nedotkol, neprekážali mi.

Sérum som používala 4 mesiace a nechala ich úplne zmiznúť! Už 2 mesiace žijem bez nich, čo je veľmi, veľmi šťastné. Použitie tohto lieku vo mne nespôsobilo žiadne podráždenie, bolesť alebo svrbenie, nástroj má veľmi mierny účinok na pokožku, nepoškodzuje ju.